Zateplovanie

Aktuálne sa nachádzate na podstránke, ktorá bližšie predstavuje naše služby týkajúce sa zatepľovania. Sme spoločnosť Abeja.sk a zatepľovaniu domov a fasád sa venujeme už dlhé roky. Skúsenosti a profesionálny prístup vám tak dokážu zabezpečiť vysoko kvalitné výsledky.

Prečo povedať zatepleniu áno?

Zateplenie domu a fasády prináša spektrum výhod, ktoré stoja za pozornosť. Už dávno tak nejde len o estetickú úpravu, ale hlavne investíciu, ktorá sa odzrkadlí aj do budúcna. My vám vieme zabezpečiť kvalitné zateplenie domu a fasády, ktoré vám prinesie nasledujúce výhody:
  • Vyššia hodnota nehnuteľnosti
  • Minimalizácia tepelných strát
  • Optimálna teplota v interiéri
  • Efektívna ochrana fasády
  • Dlhá životnosť

Bohaté skúsenosti

Sme spoločnosť, ktorá sa zatepľovaniu domov a fasád venuje dlhé roky. Máme vďaka tomu bohaté skúsenosti v danom odbore, ktoré však neustále vylepšujeme. Od ostatných spoločností sa líšime najmä tým, že nestojíme na jednom bode Neustále sledujeme trendy a pri práci vždy spájame tradičné postupy s inováciami. Vo výsledku je tak zaručené kvalitné zateplenie domu a fasády, podľa predstáv našich klientov. Na vašom názore záleží a aj to je dôvod, prečo celý postup konzultujeme s vami – našimi zákazníkmi. Riadime sa vašimi názormi, požiadavkami a možnosťami. Bez toho by to jednoducho nemalo zmysel.

Od konzultácie až po realizáciu

Počas celého procesu zatepľovania sme tu pre vás. Od prvej konzultácie, cez plánovanie, výber tých najvhodnejších materiálov až po samotnú realizáciu. Radi vám vo všetkom poradíme tak, aby to bolo pre vás to najvhodnejšie riešenie.    Máte záujem o zateplenie fasády a domu od spoločnosti Abeja? Neváhajte nás kontaktovať pre bližšie informácie!
Viac

Kontakt

Napíšte nám

Meno*
Email*
Tel. číslo*
Správa*
Súhlasy*

Naše práce

Gymnázium M. M. Hodžu

Mestský úrad Liptovský Hrádok

Prístavba