Rekonštrukcia striech

Vitajte na podstránke, ktorá sa bližšie zameriava na rekonštrukciu striech. Tú vykonávame na odbornej úrovni už dlhé roky. Dôkazom toho sú spokojné recenzie našich zákazníkov a kvalitne odvedená práca.

Čím sa zaoberáme?

V rámci rekonštrukcie striech sa venujeme nasledujúcim úkonom:
  • Oprava plochej strechy
  • Oprava plechovej strechy
  • Oprava škridlovej strechy
  • Oprava zatekajúcej strechy
Samozrejme, vždy sme otvorení aj iným požiadavkám, ak nejaké budete mať. Riadime sa hlavne heslom, že spokojnosť zákazníka je u nás na prvom mieste. Tá nastáva najmä vtedy, keď je práca odvedená kvalitne a profesionálne, čo my ako spoločnosť vieme zabezpečiť.

Prečo rekonštruovať strechu?

Možno si poviete, že rekonštrukcia a oprava strechy je úplne zbytočná, no opak je pravdou. Strecha patrí medzi najdôležitejšie prvky stavby, a to z niekoľkých dôvodov. Dokáže zabezpečiť ochranu pred nepriaznivými podmienkami počasia, minimalizuje energetické straty a je výhodná aj čo sa týka estetickej funkcie. Strechu je potrebné pravidelne monitorovať a v prípade potreby rekonštruovať. Má svoju obmedzenú životnosť a pre správne fungovanie je nevyhnutná pravidelná rekonštrukcia. Naša spoločnosť Abeja vie zabezpečiť rekonštrukcie striech na vysoko kvalitnej úrovni.

Sme tím profesionálov

Prečo si vybrať práve našu spoločnosť? Disponujeme zamestnancami, ktorí sú skúsení a v odbore rekonštrukcie striech aj vysoko kvalifikovaní. Neustále sme pripravení vyhovieť vašim požiadavkám, ktoré sa budú týkať rekonštrukcie a opravy striech. Neváhajte si povedať svoj názor, pretože to je to, na čom skutočne záleží a čo nás v neposlednom rade aj posúva vpred. Máte záujem o rekonštrukciu strechy našou spoločnosťou Abeja? V tom prípade nás neváhajte kontaktovať! Radi vám bližšie vysvetlíme všetky dôležité náležitosti.
Viac

Kontakt

Napíšte nám

Meno*
Email*
Tel. číslo*
Správa*
Súhlasy*