Čistenie kobercov

Vitajte na podstránke, ktorá je venovaná čisteniu kobercov. Ako spoločnosť Abeja sa tejto činnosti venujeme dlhé roky, počas ktorých sme získali bohaté skúsenosti. Vieme, ako čo najkvalitnejšie vyčistiť koberce, aby bol účinok dlhotrvajúci.

Prečo si vybrať práve nás?

Naša spoločnosť Abeja je zameraná na viaceré služby. Medzi tie patrí aj profesionálne čistenie kobercov. Prečo si však v rámci tejto služby vybrať práve nás? Toto sú najčastejšie dôvody!
  • Ponúkame efektívne metódy čistenia kobercov
  • Sme pripravení čeliť akýmkoľvek zašpineným kobercom
  • Dokážeme účinne odstrániť všetky škvrny a nečistoty
  • Zaručujeme dlhotrvajúce výsledky
  • Vaše koberce budú po očistení žiariť čistotou
  • Sme flexibilní a radi sa prispôsobíme vašim požiadavkám
Profesionálne čistenie kobercov vykonávame s dôrazom na kvalitu a precíznosť. Záleží nám na tom, aby ste vy – naši zákazníci, boli maximálne spokojní. Preto používame moderné technológie na čistenie, ktoré dokážu priniesť dlhotrvajúce výsledky.

Čistenie kobercov – Liptovský Mikuláš

Aktuálne sa v rámci čistenia kobercov sústredíme na mesto Liptovský Mikuláš, ktoré sa nachádza na severe Slovenska. Preto, ak potrebujete vyčistiť koberce práve v tomto meste, prípadne jeho okolí, sme tu pre vás. Samozrejme, ak budete mať individuálne požiadavky, vieme sa vám po dohode prispôsobiť. 

Rôzne druhy čistenia

V rámci našich služieb čistenia kobercov ponúkame rôzne metódy čistenia. Môže ísť, napríklad, o hĺbkové čistenie, pri ktorom sa zameriavame na odstránenie nečistôt z hlbokých vrstiev. Tiež vám zabezpečíme aj ochranu materiálov vašich kobercov. Preto používame šetrné čistiace prostriedky. So správnym výberom čistiacej metódy sa s nami môžete kedykoľvek poradiť. Máte záujem o naše služby v rámci čistenia kobercov? V tom prípade nás neváhajte kontaktovať cez telefónne číslo alebo emailovú adresu. Radi vám poskytneme bližšie informácie a budeme sa tešiť na prípadnú spoluprácu.
Viac

Kontakt

Napíšte nám

Meno*
Email*
Tel. číslo*
Správa*
Súhlasy*